Podmínky výměny a vrácení peněz

Výměna zboží

Kupující má právo do 14 dnů od převzetí zboží požádat o výměnu modelu, nebo velikosti. Pokud se rozhodnete pro výměnu, žádáme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:
Požádat o výměnu modelu lze zasláním obdrženého zboží poštou na adresu:
FIRSTBALANCE s.r.o.

č.p. 143, Syrovice
664 67 Syrovice

Česká republika
    
Pokud obuv jeví známky nošení, neposílejte ji, peníze Vám nebudou vráceny.
    
Kupující je povinen uhradit přepravní náklady při odesílání zboží na výměnu.
    
Při vybavení výměny velikosti obuvi nebo výměny modelu poštovné hradí Prodávající.
    
Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování.
    
Balík musí být kompletní, musí obsahovat:
     
* Zboží včetně příslušenství
     
* Původní krabici
     
* Záruční list
     
* Kopie faktury
     
* Vyplněný výměnný formulář, který naleznete kliknutím zde.

Po splnění všech výše uvedených podmínek pro výměnu zboží Vám zašleme požadované zboží, a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží . Pokud by byl požadován zboží vyprodán, peníze za vrácené zboží zašleme převodem na Váš účet. Proto i v případě výměny je třeba ve směnném formuláři uvést účet.
V případě nedodání kompletního zboží či jinak odporujícího výše uvedeným podmínkám se termín posouvá do 14 pracovních dnů od doby dodání chybějících náležitostí.

V žádném případě nám neposílejte vrácené zboží na dobírku. Takto vrácené zboží nebude přijato a prodlužuje se tím doba vyřízení.

                                  

Vrácení peněz lze uplatnit odstoupením od smlouvy

Při uzavření kupní smlouvy prostřednictvím prostředků komunikace na dálku má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží, kdy v této lhůtě musí kupující doručit prodávajícímu úkon, se kterým současná platná právní úprava spojuje projev vůle směřující k odstoupení od smlouvy.

Kupující může toto své právo na odstoupení od smlouvy realizovat tím, že mailem nebo telefonicky kontaktuje prodávajícího, který následně zajistí kurýra na převzetí zboží od kupujícího a na jeho bezplatné dodání prodávajícímu. Jedinou povinností kupujícího je zabalit kompletní zásilku a odevzdat ji kurýrovi spolu s písemným projevením vůle k odstoupení od smlouvy.

Při odstoupení od kupní smlouvy kupujícím spotřebitelem ve lhůtě 14 dnů ve smyslu § 53 odst. 7 obch. z. má kupující právo odstoupit bez jakékoliv sankce, tím není dotčen nárok prodávajícího na úhradu nákladů spojených s vrácením zboží. V žádném případě nám neposílejte vrácené zboží na dobírku . Takto vrácené zboží nebude přijato a prodlužuje se tím doba vyřízení.

Zboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozeno, pokud možno v původním obalu bez známek užívání včetně veškerého příslušenství, záručních listů a návodů. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží.

Vrácení peněz lze uplatnit, pokud jsou dodrženy tyto podmínky:

  • Právo na vrácení peněz platí do 14 dnů od doručení zboží.
  • Zboží nesmí být poškozené.
  • Zboží musí být zabalené v původním obalu.

K balíku přiložit kopii faktury, záruční list a vyplněný formulář. Formulář ke stažení.

 

                                                      Tým MEISHOES je tu pro Vás